اسپرسوساز راکت Boxer

اسپرسوساز صنعتی دو گروپ Rocket مدل باکسر

استعلام قیمت

مشاوره تخصصی

ضمانت اصالت و کیفیت کالا

ارسال سریع

درباره راکت
Rocket Espresso بهترین دستگاه های اسپرسوساز را به سنت Fatto a Mano ترجمه شده به «ساخته شده با دست» تولید می‌کند. تیم کوچک صنعتگران راکت دستگاه‌های اسپرسوساز خانگی و تجاری ممتاز را تولید می‌کنند که به زیبایی با دقت و توجه دقیق به جزئیات ساخته شده‌اند. داستان برند راکت به سال ۲۰۰۷ باز‌می‌گردد، زمانی که اولین مدل نمادین راکت، Giotto با کناره‌های زاویه‌دار خود، تبدیل به محبوب‌ترین دستگاه اسپرسوساز خانگی شد که آشپزخانه‌های قهوه‌دوستان را در سراسر دنیا زیبا کرد.
شرکت راکت اسپرسو با سرمایه‌گذاری دو شریک ایتالیایی در قلب میلان آغاز به کار کرد و با تیمی از صنعتگران و مخترعان متعهد و مشتاق، رشد می کند. راکت طیف وسیعی از دستگاه‌های اسپرسوساز صنعتی و خانگی را به‌طور خاص طراحی کرده است تا نیازهای سخت‌گیرترین مشتریان اسپرسو امروزی را برآورده کند.
Rocket Espresso انعطاف‌پذیری در امواج فرهنگ قهوه را پذیرفته است:
راکت از سویی، به اسپرسو سنتی ایتالیایی احترام می گذارد - تلفیقی از ماشین‌های قهوه حرفه ای، قوانین طلایی قدیمی، و پیگیری تاریخی کیفیت قهوه، که ریشه در تلفیق کامل دانه و دستگاه دارد. و از سوی دیگر، با رویکردی ماجراجویانه و تجربی، تازگی و بین المللی را پذیرفته‌ایم. از این جهت، دستگاه اسپرسوساز برای متخصصان شرکت راکت به یک آزمایشگاه پویا تبدیل می‌شود و سفری مداوم برای بهبود و نوآوری را آغاز می‌کند.
طراحان Rocket Espresso، می دانند که کیفیت تاثیری ماندگار بر جای می‌گذارد. از این رو تمامی تلاش تیم طراحان و مهندسان راکت بر این است تا دستگاه‌های اسپرسوساز راکت ایتالیا همیشه بهترین اسپرسو را در فنجان ارائه ‌کنند. تعهد راکت به بهبود مستمر شامل تجزیه و تحلیل دقیق فناوری‌های جدید، رهایی از سنت‌های تاریخی و پذیرش روش‌های تجربی نوآورانه است. نتیجه این تلاش‌ها در طیف گسترده‌ای از دستگاه‌های اسپرسوساز مجهز به ویژگی‌های پیشرو در صنعت، که هم برای کاربردهای خانگی و هم برای کاربردهای تجاری ارائه می‌شوند، منعکس می‌شود.
مشخصات فنی
حجم بویلر
۱۳/۲ لیتر
ولتاژ
۲۳۰ ولت (تک فاز)
توان مصرفی دستگاه ۴۳۰۰ وات
وزن ۷۵ کیلوگرم
ابعاد ۴۷*۴۹*۶۳ سانتی‌متر
کشور سازنده
ایتالیا
 
ویژگی‌ها
⚙️ والیومتریک: امکان انتخاب و تنظیم زمان عصاره‌گیری
⚙️ تال کاپ: امکان قرار دادن لیوان‌های بلند بیرون‌بر زیر پورتافیلتر
⚙️ سیستم حرارتی ترموسایفونیک جهت ثبات دمایی بالاتر
⚙️ گروپ‌هد E61
⚙️ بدنه تمام استیل