اسپرسوساز ایبریتال New Iberital

اسپرسوساز صنعتی Iberital مدل نیو ایبریتال

استعلام قیمت

کاتالوگ دستگاه

مشاوره تخصصی

ضمانت اصالت و کیفیت کالا

ارسال سریع

درباره ایبریتال
ایبریتال، برندی جهانی که قلبش در بارسلونا است.
شرکت ایبریتال توسط آقای Blai Farré در بارسلونای اسپانیا تأسیس شد. ایبریتال مانند هموطن خود، برند آسکاسو، در ابتدا تولید کننده قطعات یدکی دستگاه‌های اسپرسوساز و دیگر تجهیزات صنعتی قهوه و کافه بود. این شرکت تا سال ۱۹۹۰ موفق به ارائه بیش از ۸۰۰۰ قطعه مختلف در سبد محصولات خود شد.
سال ۱۹۹۲، سال بزرگی هم برای بارسلونا و هم برای ایبریتال بود. آقای فره اولین دستگاه اسپرسوساز با نام تجاری خود را تولید کرد. استقبال از اسپرسوساز صنعتی ایبریتال فوق العاده بود، به صورتی که هم در بازار اسپانیا و هم در بازاربین المللی اسپرسوساز ایبریتال مورد ستایش علاقه‌مندان قرار گرفت. با استقبال مشتریان از محصولات ایبریتال؛ این شرکت توانست در طی پنج سال آینده خط تولید اسپرسوسازهای صنعتی را گسترش دهد و گواهی‌ها و استانداردهای مهم بین المللی را برای محصولات خود به دست آورد.
Iberital به لطف جریان دائمی ایده های نو، خلاقیت طراحان و سرمایه گذاری گسترده در بخش تحقیق و توسعه به یکی از رهبران بازار اسپرسوساز در دنیا تبدیل شد و به لطف استفاده از طراحان به نام اسپانیا همچون استودیوی ACID و نبوغ آقای Andreu Carulla توانست جوایز متعدد بین المللی را در زمینه طراحی محصول، از جمله جایزه iF Design، ArtsFAD و ADI Awards را از آن خود کند. دستگاه‌های اسپرسوساز ایبریتال اسپانیا، با بهینه‌سازی فرآیند دم‌آوری قهوه، به حداقل رساندن ردپای کربن آن و به حداقل رساندن مصرف انرژی مورد نیاز برای کار تا ۵۰ درصد، تأثیرات مخرب محیط زیستی کمتری دارند. شرکت ایبریتال در پروسه تولید، با استفاده از مواد جدید و ابتکاری که برای سلامتی انسان کم ضررتر است، مانند برنج کم سرب، تقریباً به طور کامل از ایجاد آثار فلزات سنگین در نوشیدنی‌ها توسط دستگاه‌های اسپرسوساز خود جلوگیری می کند. (کاهش سطح سرب در آب، کمتر از ۰/۰۵ میلی گرم در لیتر و نیکل کمتر از ۰/۱ میلی گرم در لیتر).
هم اکنون ایبریتال یک برند بین المللی است که در بیش از ۱۰۰ کشور جهان از جمله ایران فعالیت می کند. صادرات در حال حاضر ۷۰ درصد از گردش مالی شرکت Iberital را تشکیل می دهد و حضور این برند در بازارهای جهانی همچنان در حال رشد است.