قوری قهوه مارکو Coffee Jug

قوری قهوه شیشه‌ای Marco مدل کافی جاگ

استعلام قیمت

کاتالوگ دستگاه

مشاوره تخصصی

ضمانت اصالت و کیفیت کالا

ارسال سریع

درباره مارکو
بیش از ۴۰ سال است که شرکت سیستم‌های نوشیدنی مارکو با طراحی راهکارهای نوآورانه تهیه آب گرم، قهوه و نوشیدنی‌‌های مشابه از صنعت نوشیدنی و پذیرایی در سراسر جهان پشتیبانی می کند. مارکو با تمرکز بر مشتریان، به کاربران در سراسر جهان این امکان را می دهد که بهترین نوشیدنی‌ها را با سرعت بالا و اطمینان از عملکرد مطلوب دستگاه‌ها به خریداران ارائه دهند.
Marco Beverage Systems در سال ۱۹۸۰ در دوبلین ایرلند راه اندازی شد. طی چند سال بعد، مارکو شروع به طراحی، ساخت، فروش و پشتیبانی از سیستم‌های تحویل آب و قهوه کرد. به دلیل طراحی‌های خلاقانه و کیفیت بالا، محصولات مارکو در کسب و کارهای مختلف مهمان‌نوازی، پذیرایی و خدمات غذایی مانند هتل‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها، کافی‌شاپ‌ها، بیمارستان‌ها و دفاتر اداری مورد استقبال گسترده خریداران قرار گرفتند.
در سال 2009 مارکو در همکاری با جیمز هافمن قهرمان مسابقات جهانی باریستا، بویلر آب جوش زیرکانتری Uber Boiler را راه‌اندازی کرد، که در کنار شیر رومیزی اوبر، یک ایستگاه دم‌آوری دقیق با استفاده آسان بود که جلوه‌ی چشمگیری به کانتر کافه می‌بخشید. بویلر آب جوش مارکو مدل اوبر اولین بویلر آب جوش در صنعت قهوه تخصصی بود که ویژگی‌های نوآورانه‌ای همچون تخلیه آب، ترازو دیجیتال، تایمر و سنسور حرارتی PID را در خود جای داده بود.
مارکو همچنین دو محصول قابل توجه به نام های Jet و SP9 را به صنعت قهوه تخصصی ارائه کرد. قهوه ساز مارکو مدل جت یک سیستم دم آوری قهوه قابل برنامه ریزی است که امکان کنترل دقیق پارامترهای دم‌آوری قهوه را فراهم می‌کند. دستگاه قهوه ساز هوشمند SP9 نیز یک دم‌آورنده تک فنجان با ابعادی بسیار کوچک، اما ویژگی‌ها و طراحی چشمگیر است. مارکو اس پی ۹ به سرعت به یک پرچمدار برای مارکو تبدیل شد و اکنون می توان آن را در کافی شاپ های تخصصی در سراسر جهان یافت.
طی سال‌های آتی مارکو سری محصولات MIX را توسعه داد. محصولات Marco MIX یک نوآوری خیره کننده در صنعت قهوه است که برنده جوایز متعددی در طراحی بویلرهای آب جوش شده است کنترل دقیق دما را ارائه می دهد ، اکنون در نسخه های ۸ لیتری زیر کانتری و رومیزی موجود است. بویلر مارکو میکس با یک مخزن عایق خلاء برای حفظ حرارت آب طراحی شده است که آب را در دمای ثابت و قابل اطمینان نگه می‌دارد و باعث می‌شود تا ۶۶ درصد انرژی کمتری نسبت به دستگاه‌های مشابه داشته باشد. دستگاه مارکو MIX برنده چندین جایزه از جمله جایزه طراحی پایدار موسسه طراحی ایرلندی و بهترین محصول جدید در World of Coffee Budapest 2017 و Seattle در سال ۲۰۱۷ شده است. مارکو در ادامه نوآوری‌های خود در ساخت دستگاه‌های مورد نیاز کافه‌ها و فروشگاه‌های قهوه تخصصی، شیرهای چند منظوره FRIIA را معرفی کرد و برنده جایزه «نوآوری کارایی انرژی» در «تجهیزات پذیرایی سبک» در Food & Bev Live 2020 شد.
هدف مارکو باز تعریف ایده «نوشیدنی ممتاز در هر مکان» است. مارکو سعی می‌کند این هدف را از طریق توجه به نیازهای خریداران، کنجکاوی و ایجاد راه‌کارهایی خلاقانه با ذهنی باز و مشارکتی محقق کند.