تیغه تخت 98 م‌م مالکونیگ (سری تی)

تیغه تخت قطر ۹۸ میلی متر Mahlkonig سری T

تیغه‎های سری T معروف ترین تیغه جهان برای آسیاب قهوه نمادین مالکوینگ EK43 ساخت آلمان هستند. ارائه دهنده طعم فوق‌العاده قهوه، با استفاده از سطوح تیغه فولادی درجه یک همراه با عملکرد بالا تا ۲۱ گرم در ثانیه و قابلیت آسیا کردن قهوه برای همه‌ی روش‌های آماده‌سازی و دم‌آوری قهوه، طراحی بهینه شده برای آسیا کردن بسیار ریز ذرات قهوه مناسب برای آماده سازی قهوه ترک.

استعلام قیمت

مشاوره تخصصی

ضمانت اصالت و کیفیت کالا

ارسال سریع

درباره مالکونیگ
شرکت Stawert Mühlenbau GmBH & Co در سال ۱۹۲۴، در هامبورگ آلمان تأسیس شد، در آن زمان کمتر کسی می دانست این برند در دنیای قهوه تا چه انداره تأثیرگذار خواهد بود. درسال‌های اولیه فعالیت، این شرکت عمدتاً بر روی تولید موتورهای الکتریکی متمرکز بود. در دهه پنجاه میلادی این شرکت تصمیم گرفت بر روی تولید آسیاب‌های قهوه و ادویه با برند Mahlkönig تمرکز کند. اولین نسل آسیاب قهوه فروشگاهی ایی کی 43 (Mahlkönig EK43) با نام W1NB محصول این دوره است. مالکونیگ در سال ۲۰۰۰ اولین آسیاب قهوه به‌فرمان (On-Demand) تاریخ را با نام K60ES تولید کرد. موفقیت چشم گیر این برند مدیران شرکت آسیاب سازی اشتاورت را بر آن داشت تا اسم کمپانی را به Mahlkönig GmBH تغییر دهند. در سال ۲۰۰۵ مالکونیگ آسیاب‌های سری K30 را معرفی کرد که سال‌ها پرفروش‌ترین آسیاب قهوه حرفه‌ای در صنعت قهوه تخصصی بود و برای سالیان متمادی به عنوان آسیاب قهوه رسمی مسابقات جهانی باریستا حضور داشت.
در سال ۲۰۰۷ با ادغام دو شرکت مالکونیگ آلمان و دیتینگ (Ditting) سوئیس، گروه همرو (Hemro International AG) به وجود آمد. Hemro Group با خرید شرکت انفیم (Anfim) ایتالیا و هی کفه (Hey Cafe) چین هم اکنون بزرگترین تولید کننده دستگاه‌های آسیاب قهوه در دنیاست.
برند Mahlkönig با ۱۰۰ سال سابقه، یکی از پیشگامان صنعت قهوه در دنیاست که زودتر از دیگر رقیبان به این نتیجه رسید که قهوه تازه آسیاب شده برای تهیه اسپرسوی عالی یک نیاز قطعی است. شرکت مالکونیگ با ترکیبی از مواد اولیه با کیفیت، اشتیاق به نوآوری و دقت و ریزبینی مهندسان آلمانی توانسته جایگاه بسزایی در بازار آسیاب‌های قهوه حرفه‌ای دنیا به دست بیاورد.
به عبارت ساده‌تر: Mahlkönig پادشاه آسیاب قهوه است.
مشخصات فنی
قطر
جنس
درجه سختی
۹۸ میلی متر
فولاد آبداده ضد زنگ
64-66 HRC
دوام ۶ تن قهوه
مناسب برای دستگاه‌های EK43T , EK43ST
کشور سازنده آلمان
 
ویژگی‌ها
⚙️ ساخته شده از آلیاژ فولاد آبداده
⚙️ مناسب برای دستگاه‌های آسیاب قهوه:
مالکونیگ ای کی ۴۳ تی، ای کی ۴۳ اس تی