پورتافیلتر نیکد کنتی

پورتافیلتر نیکد دستگاه اسپرسوساز کنتی

پورتافیلتر نیکد کنتی برای بررسی کیفیت لولینگ و تمپینگ قهوه درون سبد پورتافیلتر و اطمینان از یکنواخت بودن عصاره‌گیری اسپرسو به کار می‌رود. تنها تفاوت پورتافیلتر نیکد یا باتملس (Bottomless) با پورتافیلتر معمولی حذف قسمت ناودان (Spout) پورتافیلتر و عصاره‌گیری مستقیم اسپرسو از زیر سبد و بدون هیچ واسطه ای به داخل شات یا فنجان شماست. باریستا با مشاهده جریان اسپرسو در پورتافیلتر نیکد می‌تواند از یکنواخت بودن دوزینگ و تمپ قهوه درون سبد پورتافیلتر و عدم چنلینگ (Channeling) در عصاره‌گیری قهوه اطمینان پیدا کرده و کیفیت اسپرسو را کنترل نماید.

با پورتافیلتر نیکد باریستا می‌تواند اسپرسویی متفاوت با کِرمای جذاب، همراه با بافتی ابریشمی تهیه کند. در این محصول، عصاره قهوه بعد از خروج از سبد پورتافیلتر با هیچ جداره فلزی برخورد نمی‌کند؛ در نتیجه عصاره قهوه به دیواره‌های تحتانی پورتافیلتر و اسپات برخورد نکرده، افت دما، کاهش کرما و یا تغییر در پیوستگی بافتی در اسپرسو ایجاد نخواهد شد.

استعلام قیمت

مشاوره تخصصی

ضمانت اصالت و کیفیت کالا

ارسال سریع

درباره کنتی
شرکت تولید کننده اسپرسوساز کنتی ابتدا در سال ۱۹۵۰، به صورت یک شرکت تولیدی مستقل کوچک به نام SACOME توسط آقای M. Siksik در فرانسه تأسیس شد. او با ترکیب اشتیاق به اسپرسو و طراحی مهندسی، تولید دستگاه‌های اسپرسوساز را آغاز کرد و اسم Conti را با الهام از مکان کارخانه اصلی شرکت که در کرانه جنوبی رودخانه سن پاریس در منطقه Quai Conti قرار داشت به عنوان نام برند این شرکت انتخاب کرد. شش سال بعد، کارخانه کنتی با دعوت شاهزاده موناکو به این کشور منتقل شد و در بندر موناکو جا گرفت.
تجربه‌ی هشتاد ساله این شرکت با استفاده از بهترین مواد صنعتی در تولید دستگاه‌های بادوام و قابل اطمینان به همراه اشتیاق صاحبان این شرکت برای در اختیار داشتن آخرین نوآوری‌های این صنعت باعث شده نام کنتی در صنعت تولید دستگاه‌های قهوه ساز و اسپرسوساز به نامی شناخته شده و مورد احترام تبدیل شود.
مشخصات فنی
سایز سبد پورتافیلتر
۵۸ میلی‌متر
طول ۲۱ سانتی‌متر
مناسب برای دستگاه‌های NL, CC, X-one
کشور سازنده فرانسه
 
توضیحات
 
ویژگی‌ها
  • همراه با سبد قهوه دابل
  • مناسب برای دستگاه‌های اسپرسوساز:
کنتی ان ال، کنتی سی سی ۱۰۰، کنتی سی سی ۲۰۰، کنتی اکس وان