آسیاب قهوه ماتزر Major Dr

آسیاب قهوه فروشگاهی Mazzer مدل میجر دی آر

استعلام قیمت

کاتالوگ دستگاه

مشاوره تخصصی

ضمانت اصالت و کیفیت کالا

ارسال سریع

درباره ماتزر
شرکت ماتزر در سال ۱۹۴۸ توسط لوئیجی ماتزر در ایتالیا تأسیس شد. Mazzer یک شرکت خانوادگی مستقر در حومه شهر ونیز است. این شرکت که در ابتدا به عنوان یک کارگاه مهندسی مکانیک ابزار دقیق، در فاصله بین دو جنگ جهانی تأسیس شد، تا زمانی که لوئیجی ماتزر شروع به تولید آسیاب‌ قهوه حرفه‌ای و تیغه‌های آن کرد، «ماتزر» نامیده نمی‌شد.
Mazzer یکی از برندهای موفق متعلق به سنت بزرگ قهوه ایتالیاست که پایه‌های آن را افراد متخصص، تکنولوژی پیشرفته و طراحی آوانگارد ایتالیایی تشکیل می‌دهند. در کارخانه ماتزر، کل فرآیند طراحی و ساخت دستگاه‌های آسیاب قهوه حرفه‌ای، با فناوری‌های پیشرفته و کنترل‌های کیفی دقیق انجام می‌شود. Mazzer دارای ظرفیت تولید بالا، با یک تیم حرفه‌ای از مهندسان و تکنسین‌ها و همچنین یک کارگاه با آخرین ماشین آلات و تکنولوژی های روز دنیاست. ۱۲ درصد از گردش مالی سالانه این شرکت در بخش تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می‌شود. بسیاری از نوآوری‌هایی که به نوعی نقطه عطفی در تاریخ طراحی و تولید آسیاب قهوه هستند، در شرکت ماتزر ایتالیا متولد شده‌اند و بسیاری از آنها دارای حق ثبت اختراع هستند.
Mazzer به صورت تخصصی تنها در تولید دستگاه‌های آسیاب قهوه حرفه‌ای و تیغه‌های آن فعالیت دارد و به منظور تضمین بالاترین سطح کیفیت و دوام آسیاب‌ها و تیغه‌های آن، تمام اجزا و قطعات مهم فرآیند تولید آسیاب قهوه را رأسا طراحی و تولید می‌کند. شرکت ماتزر ایتالیا پس از دهه‌ها تجربه، با بهینه سازی منابع و اصلاح دانش خود، توانایی‌هایش را بر روی ساخت آسیاب قهوه عالی و با کیفیت بالا متمرکز کرده‌ است. این شرکت از دهه ۵۰ به این سو، بیش از ۷۰ سال است که به عنوان الگویی برجسته به یکی از پیشتازان صنعت قهوه و تعیین کننده‌ استانداردهای جدید دستگاه‌های آسیاب قهوه صنعتی در دنیا تبدیل شده است. در حال حاضر بیش از ۸۰ درصد تولیدات ماتزر به کشورهای دیگر صادر می‌شود و محصولات این شرکت در بیش از ۱۰۰ کشور در پنج قاره دنیا به فروش می‌رسند.
ماتزر ماموریت خود را اینگونه توصیف می‌کند؛ تولید تجهیزات با کیفیت، حرفه‌ای، کاربردی و قابل اعتماد برای صنعت قهوه که بتوانند نیازهای بازار را برآورده کنند، بهبود این روند از طریق نوآوری مداوم محصولات، تا ماتزر را از نظر عملکرد و کیفیت در خط مقدم صنعت قهوه قرار دهد و همچنین تولید کارآمد، احترام به محیط زیست، خریداران و جامعه‎‌ای که در آن فعالیت می‌کند.