آسیاب قهوه مالکونیگ Tanzania

آسیاب قهوه فروشگاهی ملکونیگ Tanzania

استعلام قیمت

کاتالوگ دستگاه

مشاوره تخصصی

ضمانت اصالت و کیفیت کالا

ارسال سریع

درباره مالکونیگ
شرکت Stawert Mühlenbau GmBH & Co در سال ۱۹۲۴، در هامبورگ آلمان تأسیس شد، در آن زمان کمتر کسی می دانست این برند در دنیای قهوه تا چه انداره تأثیرگذار خواهد بود. درسال‌های اولیه فعالیت، این شرکت عمدتاً بر روی تولید موتورهای الکتریکی متمرکز بود. در دهه پنجاه میلادی این شرکت تصمیم گرفت بر روی تولید آسیاب‌های قهوه و ادویه با برند Mahlkönig تمرکز کند. اولین نسل آسیاب قهوه فروشگاهی ایی کی 43 (Mahlkönig EK43) با نام W1NB محصول این دوره است. مالکونیگ در سال ۲۰۰۰ اولین آسیاب قهوه به‌فرمان (On-Demand) تاریخ را با نام K60ES تولید کرد. موفقیت چشم گیر این برند مدیران شرکت آسیاب سازی اشتاورت را بر آن داشت تا اسم کمپانی را به Mahlkönig GmBH تغییر دهند. در سال ۲۰۰۵ مالکونیگ آسیاب‌های سری K30 را معرفی کرد که سال‌ها پرفروش‌ترین آسیاب قهوه حرفه‌ای در صنعت قهوه تخصصی بود و برای سالیان متمادی به عنوان آسیاب قهوه رسمی مسابقات جهانی باریستا حضور داشت.
در سال ۲۰۰۷ با ادغام دو شرکت مالکونیگ آلمان و دیتینگ (Ditting) سوئیس، گروه همرو (Hemro International AG) به وجود آمد. Hemro Group با خرید شرکت انفیم (Anfim) ایتالیا و هی کفه (Hey Cafe) چین هم اکنون بزرگترین تولید کننده دستگاه‌های آسیاب قهوه در دنیاست.
برند Mahlkönig با ۱۰۰ سال سابقه، یکی از پیشگامان صنعت قهوه در دنیاست که زودتر از دیگر رقیبان به این نتیجه رسید که قهوه تازه آسیاب شده برای تهیه اسپرسوی عالی یک نیاز قطعی است. شرکت مالکونیگ با ترکیبی از مواد اولیه با کیفیت، اشتیاق به نوآوری و دقت و ریزبینی مهندسان آلمانی توانسته جایگاه بسزایی در بازار آسیاب‌های قهوه حرفه‌ای دنیا به دست بیاورد.
به عبارت ساده‌تر: Mahlkönig پادشاه آسیاب قهوه است.
مشخصات فنی
بازده دستگاه
۴۵ کیلوگرم در ساعت
نوع و قطرتیغه
تخت ۸۰ میلی‌متر
سرعت تیغه
۱۷۰۰ دور در دقیقه
گنجایش مخزن قهوه
۸۰۰ گرم
توان مصرفی
۵۹۰ وات
وزن
۱۵/۵ کیلوگرم
ابعاد
کشور سازنده
۶۴*۳۰*۲۱ سانتی‌متر
آلمان
ویژگی‌های
⚙️ ابعاد کوچک
⚙️ تنظیم میکرومتریک درجه آسیاب
⚙️ نگهدارنده کیسه قهوه
⚙️ دارای کیسه لرزان (Bag Shaker)
⚙️ یکنواختی توزیع اندازه ذرات قهوه
⚙️ سیستم آهنربایی نگهدارنده تیغه‌ها
⚙️ تنظیم درجه آسیاب از ترک تا فرنچ پرس
⚙️ دارای فن خنک کننده
⚙️ بدنه آلومینیومی ریخته‌گری شده