آسیاب قهوه کنتی CG200

آسیاب قهوه صنعتی کنتی CG200 آندیمند

آسیاب قهوه صنعتی کنتی مدل سی جی ۲۰۰ که با همکاری شرکت HeyCafe طراحی و ساخته شده آسیابیست بسیار دقیق و کارآمد با تیغه‌های تخت قطر ۶۴ میلی‌متر و موتور ۳۵۰ وات.
دستگاه آسیاب قهوه CG200 یک آسیاب قهوه صنعتی آندیمند است به این معنی که قهوه مورد نیاز جهت تهیه اسپرسو به فرمان باریستا آسیاب می‌شود و به صورت کاملا تازه برای تهیه اسپرسو استفاده می‌گردد.

استعلام قیمت

مشاوره تخصصی

ضمانت اصالت و کیفیت کالا

ارسال سریع

درباره کنتی
شرکت تولید کننده اسپرسوساز کنتی ابتدا در سال ۱۹۵۰، به صورت یک شرکت تولیدی مستقل کوچک به نام SACOME توسط آقای M. Siksik در فرانسه تأسیس شد. او با ترکیب اشتیاق به اسپرسو و طراحی مهندسی، تولید دستگاه‌های اسپرسوساز را آغاز کرد و اسم Conti را با الهام از مکان کارخانه اصلی شرکت که در کرانه جنوبی رودخانه سن پاریس در منطقه Quai Conti قرار داشت به عنوان نام برند این شرکت انتخاب کرد. شش سال بعد، کارخانه کنتی با دعوت شاهزاده موناکو به این کشور منتقل شد و در بندر موناکو جا گرفت.
تجربه‌ی هشتاد ساله این شرکت با استفاده از بهترین مواد صنعتی در تولید دستگاه‌های بادوام و قابل اطمینان به همراه اشتیاق صاحبان این شرکت برای در اختیار داشتن آخرین نوآوری‌های این صنعت باعث شده نام کنتی در صنعت تولید دستگاه‌های قهوه ساز و اسپرسوساز به نامی شناخته شده و مورد احترام تبدیل شود.
مشخصات فنی
بازده دستگاه
۶ تا ۹ کیلوگرم در ساعت
نوع و قطرتیغه
تخت ۶۴ میلی‌متر
سرعت تیغه
۱۵۵۰ دور در دقیقه
گنجایش مخزن قهوه
۱۲۰۰ گرم
توان مصرفی
۳۵۰ وات
وزن
۱۱/۵ کیلوگرم
ابعاد
۵۷*۳۵*۲۱ سانتی‌متر
ویژگی‌ها
⚙️ قابلیت تنظیم میکرومتریک درجه آسیاب
⚙️ صفحه نمایش دیجیتال
⚙️ شمارنده مقدار قهوه آسیاب شده
⚙️ حالت کار دستی و خودکار
⚙️ تایمر دیجیتال
⚙️ دوزینگ دقیق
⚙️ نگهدارنده پورتافیلتر
⚙️ آندیمند (به فرمان)