آسیاب قهوه کامپک F10

آسیاب قهوه صنعتی کامپک F10 آندیمند

استعلام قیمت

مشاوره تخصصی

ضمانت اصالت و کیفیت کالا

ارسال سریع

درباره کامپک
شرکت کامپک در سال ۱۹۵۵ توسط آقای خسوس آسکاسو، با رویای تولید آسیاب‌های قهوه حرفه‌ای و با کیفیت برای دوستداران قهوه، کافه‌ها و روستری‌های قهوه، در بارسلون اسپانیا آغاز به کار کرد. این شرکت ترکیبی از عشق به قهوه، اشتیاق به تولید و استانداردهای سخت‌گیرانه‎‌ی صنعتگران اسپانیاست.
در سال ۲۰۰۲، کامپک از استودیو طراحی صنعتی Ramon Benedito اسپانیا در بازطراحی خط جدید آسیاب قهوه اسپرسو کمک گرفت. در ادامه در سال ۲۰۰۴ کامپک توانست پس از همکاری با INSTITUTO NAZIONALE ESPRESSO ITALIANO ایتالیا، گواهی استاندارد INEI را به دست آورد. در سال بعد، کامپک خط تولید آسیاب قهوه خانگی خود را راه اندازی کرد و پس از همکاری با ECOTIC و ECOEMBES در سال ۲۰۰۶، خط تولید آسیاب قهوه فروشگاهی را راه اندازی کرد. در سال ۲۰۱۱، شرکت کامپک اولین مدل‌های آسیاب قهوه Fresh On-Demand خود را معرفی کرد.
شرکت کامپک اسپانیا توانسته با تضمین کیفیت و حفظ استانداردهای آن در طول زمان، با طراحی و تولید محصولات حرفه‌ای، پایگاه مشتریان گسترده‌ای را در دنیای قهوه تخصصی به دست بیاورد. مهندسان کامپک در طراحی محصولات این شرکت، بر سهولت استفاده، اطمینان از کیفیت و دوام تمرکز می کنند و از استانداردهای جدید کیفیت فراتر می‌روند. گنجاندن آخرین پیشرفت‌های تکنولوژی، هوشمندی فنی در طراحی و عملکرد بهینه محصولات کامپک در کیفیت، سرعت و یکنواختی آسیاب کردن قهوه خود را به خوبی نشان می‌دهند. شرکت کامپک تا به امروز، به پیشرفت فناوری‌های خود ادامه می دهد تا بتواند بهترین موقعیت را در بازار جهانی داشته باشند. تمامی محصولات کامپک، قبل از ارسال به خریداران، در آزمایشگاه تخصصی این شرکت در بارسلون برای تطبیق با استانداردهای سخت‌گیرانه‌ی موسسات بین‌المللی آزمایش می‌شوند.  
در حال حاضر شرکت Compak اسپانیا محصولات خود را در بیش از ۸۰ کشور جهان به فروش می‌رساند.
مشخصات فنی
بازده دستگاه
۱۵ کیلوگرم در ساعت
نوع و قطرتیغه
مخروطی ۸۶ میلی‌متر
سرعت تیغه
۴۰۰ دور در دقیقه
گنجایش مخزن قهوه
۱۹۰۰ گرم
توان مصرفی
۸۰۰ وات
وزن
۱۷ کیلوگرم
ابعاد
۶۶*۴۰*۲۲ سانتی‌متر
ویژگی‌ها
⚙️ دارای فن خنک کننده
⚙️ قابلیت تنظیم جریان ورود قهوه به تیغه‌ها
⚙️ قابلیت تنظیم میکرومتریک درجه آسیاب
⚙️ امکان ذخیره‌سازی و بازخوانی درجه تنظیم آسیاب
⚙️ دارای قفل تنظیم درجه آسیاب
⚙️ دارای صفحه کنترل لمسی
⚙️ قابلیت تنظیم پسورد برای تنظیمات دستگاه
⚙️ هشدار تعویض تیغه‌ها
⚙️ نشانگر زمان و تاریخ
⚙️ حالت کار دستی و خودکار
⚙️ تایمر دیجیتال
⚙️ دوزینگ دقیق
⚙️ نگهدارنده پورتافیلتر قابل تنظیم
⚙️ آندیمند (به فرمان)