سرور تایم مور 360mL

سرور قهوه Timemore سایز 360 mL

استعلام قیمت

کاتالوگ دستگاه

مشاوره تخصصی

ضمانت اصالت و کیفیت کالا

ارسال سریع

درباره تایم مور
شرکت Shanghai TIMEMORE Coffee Equipment یک برند معتبر چینی است که در سال ۲۰۱۲ توسط سه عاشق قهوه به نام‌های James Zhan، Yu Yue و JiuShu Chen در بندر شانگهای تاسیس شد.
تایم مور از سال 2014 به صورت تخصصی کار طراحی و ساخت تجهیزات قهوه تخصصی و لوازم جانبی باریستا را آغاز کرد. توجه طراحان و مهندسان تایم مور به زیبایی و کارآمدی اکسسوری قهوه و باریستا مانند انواع آسیاب قهوه دستی، ترازوی قهوه، کتل برقی باریستا و لوازم دم‌آوری قهوه بر اساس نیازهای قهوه تخصصی و باریستاها باعث شد این برند در مدتی کوتاه بتواند به موفقیت و شهرت چشم‌گیری در بازار دست پیدا کند و چندین جایزه معتبر بین‌المللی از جمله جایزه طراحی iF Design را از آن خود کند. بنیان گذاران تایم مور معتقدند که قدرت شگفت‌انگیز هنر و صنعت می‌تواند به مردم کمک کند از زندگی آرام در دنیای شلوغ لذت ببرند.
سنگ بنای طراحی‌های Timemore بر اساس حرفه ای بودن، زیبایی شناسی، سهولت استفاده و کارآمدی بنا شده است. تایم مور به عاشقان قهوه کمک می‌کند تا در برای لذت بردن از یک فنجان قهوه ایده‌آل در این دنیای پرشتاب، آیین‌هایی را برای زندگی کندتر با تجهیزات قهوه تایم مور دنبال کنند.