دستگاه قهوه سرددم Toddy

خرید اینترنتی

کاتالوگ دستگاه

مشاوره تخصصی

ضمانت اصالت و کیفیت کالا

ارسال سریع

تاور کلدبرو تادی مدل Cold Brew System

تجربه نوشیدن یک فنجان قهوه سرددم (کلد برو) در گرمای تابستان، از آن دست تجربه‌های فراموش نشدنی است که پای عاشقان قهوه را به کافه‌های حرفه‌ای که در صنعت قهوه تخصصی فعالیت می‌کنند می‌کشاند. هنگامی که از آب سرد در پروسه‌ای طولانی مدت برای دم‌آوری قهوه استفاده می‌شود، حاصل کار نوشیدنی‌ای دلچسب، با طعمی تمیز، ملایم‌، با اسیدیتی کم، شیرینی زیاد و طیف وسیعی از طعم‌ها ‌و نت‌های ظریف خواهد بود. برای این کار به یک دستگاه قهوه سرد دم و یا برج قهوه سرددم احتیاج خواهید داشت. هر دو این ابزارها دم‌افزارهایی مناسب برای دم آوری قهوه با آب سرد هستند. طعم قهوه حاصل از دم آوری قهوه با این ابزارها کاملا متفاوت با ابزارهایست که از آب گرم برای دم‌آوری قهوه استفاده می‌کنند. دم‌افزارکلدبرو کافی Toddy دستگاهیست زیبا و کاربردی به منظور تهیه #قهوه_کلدبرو برای کسب و کار شما.
تاور کلدبرو تادی یک دستگاه متشکل از یک محفظه سطل مانند پلاستیکی است که فیلتر کاغذی کیسه‌ای Toddy درون آن قرار گرفته و قهوه به صورت غوطه‌وری در آن عصاره گیری می‌شود و پس از عبور از فیلتر نهایی، وارد ظرف شیشه‌ای کلدبرو تادی می‌شود. در آماده‌سازی قهوه به روش سرددم در قهوه ساز تادی، به دلیل استفاده از آب سرد، بسیاری از اسیدیته‌ها و طعم‌های نامطلوب به فنجان شما راه پیدا نخواهند کرد. نتیجه قهوه ایست دلچسب با اسیدیتی پایین و طعم‌های غنی و شیرین. دم‌آوری قهوه سرد دم به کمک تادی Cold Brew System را می‌توان به نوعی روش دم آوری غوطه وری (Immersion) نسبتا طولانی مدت تصور نمود.
دستگاه کلد برو تادی را می‌توانید علاوه بر تهیه قهوه سرد برای تهیه چای و دمنوش‌های سرد نیز به کار ببرید.
قهوه کلد برو تنها مختص فصل‌های گرم سال نیست و می‌توانید آن را برای چند روز در ظروف دربسته درون یخچال نگهداری کرده و از آن برای تهیه انواع نوشیدنی‌های قهوه ترکیبی و ماکتیل‌های دارای قهوه استفاده کنید.
تاور کلد برو تادی مدل Cold Brew System اولین مدل دستگاه کلدبرو شرکت تادی است که در سال ۲۰۱۰ به بازار معرفی شد و تا کنون بیش از یک میلیون واحد از آن به فروش رفته است. کلدبرو سیستم Toddy یک دم‌افزار قهوه سرددم با حجم ۱/۵ لیتر ساخت آمریکاست که از پلاستیک BPA-Free، پلی استر و شیشه بروسیلیکات مقاوم ساخته شده است.

 

 

درباره تادی
مشخصات فنی
حجم
۱۵۰۰ میلی‌لیتر
جنس پلاستیک، پلی استر، شیشه بروسیلیکات
ابعاد  ۳۲*۱۹۹ سانتی‌متر
وزن ۱ کیلوگرم
 کشور سازنده  آمریکا