برج قهوه سرددم W1+

تاور کلدبرو W1+

برج قهوه سرد دم یا همان کلدبرو تاور (Cold Brew Tower) دم افزار مناسبی برای دم آوری قهوه با آب سرد است. طعم قهوه حاصل از دم آوری قهوه با این ابزار کاملا متفاوت با ابزارهایست که از آب گرم برای دم‌آوری قهوه استفاده می‌کنند.

دم‌آوری قهوه با استفاده از برج قهوه سرد دم، به صورت چکیدن بسیار آرام قطره‌های آب سرد بر روی بستر قهوه صورت می‌پذیرد. قهوه‌ی دم‌آوری شده پس از عبور از فیلتر کاغذی، در ظرف شیشه‌ای پایین دم‌افزار جمع می‌شود که می‌توان آن را به یخچال منتقل کرده و تا یک هفته مصرف کرد. دم‌آوری قهوه سرد دم به کمک این ابزار را می‌توان نوعی روش دم آوری چکه‌ای یا همان پور اور (Pour Over) بسیار طولانی مدت که ممکن است تا ۲۴ ساعت زمان ببرد تصور کرد. نتیجه‌ی قهوه دم شده با دم افزار تاور سرد دم، قهوه‌ای تمیز با تنواری بالا و طیف وسیعی از طعم‌های ظریف و خوشایند است. با استفاده از این دم‌افزار در روش دم آوری قهوه با آب سرد، طعم‌‌یادهای گلی و میوه‌ای تشدید می‌شوند زیرا قندها با این روش به صورت کامل عصاره‌گیری شده و مانند غوطه‌وری‌های طولانی از بین نمی‌روند. با این روش لیپیدها نیز عصاره‌گیری‌ شده، بافت و ویسکوزیته‌ی بهتری نسبت به سایر روش‌ها به دست خواهد آمد.

با تاور کلد برو می توانید بسیاری از متغیرها از جمله نوع دانه قهوه، نسبت آب به قهوه، زمان عصاره گیری و سطح کافئین را کنترل کنید. دم افزار برج قهوه سرد دم یا همان کلد برو تاور با طراحی منحصر به فرد خود، جلوه‌ای بسیار زیبا و هوشمندانه به کانتر کافه‌ یا آشپزخانه شما خواهد بخشید.

استعلام قیمت

کاتالوگ دستگاه

مشاوره تخصصی

ضمانت اصالت و کیفیت کالا

ارسال سریع

درباره توئنتی
مشخصات فنی
حجم
۱۰۰۰ میلی‌لیتر
جنس چوب - شیشه بروسیلیکات
ابعاد  ۶۵*۱۸*۲۵ سانتی‌متر
کشور سازنده  ایران
   
 
توضیحات
⚙️ شیشه مقاوم در برابر حرارت از جنس بروسیلیکات
⚙️ تأمین قطعات یدکی
⚙️ ساخته شده از چوب راش
⚙️ استفاده و نظافت آسان