رفرکتومتر دیفلوید R1

رفرکتومتر دیجیتال Difluid مدل R1

استعلام قیمت

مشاوره تخصصی

ضمانت اصالت و کیفیت کالا

ارسال سریع

درباره دیفلوید
شرکت Shenzhen Digitizing Fluid Technology یک شرکت مبتنی بر فناوری، متخصص در زمینه تحقیق، توسعه، تولید و فروش ابزار دقیق و اندازه‌گیری حرفه‌ایست که در سال ۲۰۲۱ توسط آقای لینوس پنگ در چین تأسیس شده است. تمامی محصولات دیفلوید توسط این شرکت توسعه یافته و به تأیید مراجع جهانی رسیده است.
برای مدت طولانی، فناوری انکسار دیجیتال در دستگاه‌های رفرکتومتر مبتنی بر یک حسگر ساده و در عین حال گران قیمت تک بعدی بود که برای انعکاس درست و اندازه‌گیری دقیق به یک پرتو نور بسیار دقیق کالیبره شده نیاز داشت. آقای پنگ توانست با ترکیب فناوری‌های جدید انکسار سنجی، حسگرهای پیشرفته نور و داده‌های به دست آمده از الگوریتم‌های پیچیده محاسباتی در کنار قدرت گوشی‌های هوشمند، انقلابی در ابزار سنجش سیالات به وجود بیاورد. روش جدید انکسار سنجی آقای پنگ در رفرکتومتر دیفلوید نه تنها دستگاهی به میزان قابل توجهی مقاوم‌تر، سریع‌تر، قابل‌اطمینان‌تر و دقیق‌تر تولید کرد، بلکه آنچه را که قبلاً خرید فوق‌العاده گرانی به‌عنوان تجهیزات آزمایشگاهی بود، با قیمت بسیار پایین‌تر به دست یک مصرف‌کننده معمولی رساند.
خواه هدف شما اندازه گیری میزان عصاره‌گیری قهوه، آبجو، یا شراب باشد، یا شیرینی عسل، شوری آب اقیانوس، غلظت مواد شیمیایی یا محلول‌های دیگر، دستگاه‌های رفرکتومتر دییفلوید همراه با اپلیکیشن Difluid Connect برای انجام محاسبات، ثبت و به‌اشتراک‌گذاری داده ها بهترین ابزار شما خواهد بود.
دیجیفلوید در دو سال گذشته بیش از ۲۰ پتنت (حق ثبت اختراع) فنی بین المللی و داخلی در زمینه اپتیک، الکترونیک، الگوریتم‌ها، ساختارها و راه‌حل‌های سیستمی به دست آورده و محصولات خود از جمله دستگاه‌های رفرکتومتر دیفلوید (Difluid) و ترازوی دیجیتال میکروبالانس (Microbalance) را در بیش از پنجاه کشور به فروش می‌رساند.
مشخصات فنی
بازه سنجش TDS
بازه سنجش دما
۰ تا ۲۶ درصد
۵ تا ۴۵ درجه
رزولوشن ۰/۰۱ درصد
دقت ۰/۰۳± درصد
ابعاد
وزن
باتری
استاندارد مقاومت
کشور سازنده
۸۳×۱۵×۲۳ میلی‌متر
۲۴ گرم
لیتیوم پلیمر mAh ۳۵۰
IP67
چین
 
ویژگی‌ها
⚙️ امکان اتصال به اپلیکیشن Difluid؛ مشاهده و کنترل و به اشتراک گذاری داده‌ها
⚙️ ضد آب و گرد و غبار، استاندارد IP67
⚙️ امکان استفاده با یک بار شارژ تا ۳۰ روز
⚙️ قابل شارژ؛ باتری لیتیوم پلیمر ۳۵۰ mAh
⚙️ قابلیت شارژ در ۱ ساعت
⚙️ درگاه شارژ: تایپ C