ترازو هوشمند دیفلوید Microbalance

ترازو هوشمند Difluid مدل میکروبالانس (DFT-S101)

استعلام قیمت

کاتالوگ دستگاه

مشاوره تخصصی

ضمانت اصالت و کیفیت کالا

ارسال سریع

درباره دیفلوید
شرکت Shenzhen Digitizing Fluid Technology یک شرکت مبتنی بر فناوری، متخصص در زمینه تحقیق، توسعه، تولید و فروش ابزار دقیق و اندازه‌گیری حرفه‌ایست که در سال ۲۰۲۱ توسط آقای لینوس پنگ در چین تأسیس شده است. تمامی محصولات دیفلوید توسط این شرکت توسعه یافته و به تأیید مراجع جهانی رسیده است.
برای مدت طولانی، فناوری انکسار دیجیتال در دستگاه‌های رفرکتومتر مبتنی بر یک حسگر ساده و در عین حال گران قیمت تک بعدی بود که برای انعکاس درست و اندازه‌گیری دقیق به یک پرتو نور بسیار دقیق کالیبره شده نیاز داشت. آقای پنگ توانست با ترکیب فناوری‌های جدید انکسار سنجی، حسگرهای پیشرفته نور و داده‌های به دست آمده از الگوریتم‌های پیچیده محاسباتی در کنار قدرت گوشی‌های هوشمند، انقلابی در ابزار سنجش سیالات به وجود بیاورد. روش جدید انکسار سنجی آقای پنگ در رفرکتومتر دیفلوید نه تنها دستگاهی به میزان قابل توجهی مقاوم‌تر، سریع‌تر، قابل‌اطمینان‌تر و دقیق‌تر تولید کرد، بلکه آنچه را که قبلاً خرید فوق‌العاده گرانی به‌عنوان تجهیزات آزمایشگاهی بود، با قیمت بسیار پایین‌تر به دست یک مصرف‌کننده معمولی رساند.
خواه هدف شما اندازه گیری میزان عصاره‌گیری قهوه، آبجو، یا شراب باشد، یا شیرینی عسل، شوری آب اقیانوس، غلظت مواد شیمیایی یا محلول‌های دیگر، دستگاه‌های رفرکتومتر دییفلوید همراه با اپلیکیشن Difluid Connect برای انجام محاسبات، ثبت و به‌اشتراک‌گذاری داده ها بهترین ابزار شما خواهد بود.
دیجیفلوید در دو سال گذشته بیش از ۲۰ پتنت (حق ثبت اختراع) فنی بین المللی و داخلی در زمینه اپتیک، الکترونیک، الگوریتم‌ها، ساختارها و راه‌حل‌های سیستمی به دست آورده و محصولات خود از جمله دستگاه‌های رفرکتومتر دیفلوید (Difluid) و ترازوی دیجیتال میکروبالانس (Microbalance) را در بیش از پنجاه کشور به فروش می‌رساند.
مشخصات فنی
بیشترین وزن قابل اندازه‌گیری
کمترین وزن قابل اندازه‌گیری
 ۲۰۰۰ گرم
۰/۲ گرم
دقت ۰/۱ گرم
گنجایش باتری ۱۰۰۰ میلی آمپر ساعت
منبع تغذیه ۵ ولت ۵۰۰ میلی آمپر
رابط تغذیه درگاه USB-C
ابعاد
۲/۷*۱۳/۵*۱۳/۵ سانتی‌متر