تمپر اتوماتیک کامپک Cube

تمپر اتوماتیک Compak مدل کیوب

استعلام قیمت

مشاوره تخصصی

ضمانت اصالت و کیفیت کالا

ارسال سریع

درباره کامپک
شرکت کامپک در سال ۱۹۵۵ توسط آقای خسوس آسکاسو، با رویای تولید آسیاب‌های قهوه حرفه‌ای و با کیفیت برای دوستداران قهوه، کافه‌ها و روستری‌های قهوه، در بارسلون اسپانیا آغاز به کار کرد. این شرکت ترکیبی از عشق به قهوه، اشتیاق به تولید و استانداردهای سخت‌گیرانه‎‌ی صنعتگران اسپانیاست.
در سال ۲۰۰۲، کامپک از استودیو طراحی صنعتی Ramon Benedito اسپانیا در بازطراحی خط جدید آسیاب قهوه اسپرسو کمک گرفت. در ادامه در سال ۲۰۰۴ کامپک توانست پس از همکاری با INSTITUTO NAZIONALE ESPRESSO ITALIANO ایتالیا، گواهی استاندارد INEI را به دست آورد. در سال بعد، کامپک خط تولید آسیاب قهوه خانگی خود را راه اندازی کرد و پس از همکاری با ECOTIC و ECOEMBES در سال ۲۰۰۶، خط تولید آسیاب قهوه فروشگاهی را راه اندازی کرد. در سال ۲۰۱۱، شرکت کامپک اولین مدل‌های آسیاب قهوه Fresh On-Demand خود را معرفی کرد.
شرکت کامپک اسپانیا توانسته با تضمین کیفیت و حفظ استانداردهای آن در طول زمان، با طراحی و تولید محصولات حرفه‌ای، پایگاه مشتریان گسترده‌ای را در دنیای قهوه تخصصی به دست بیاورد. مهندسان کامپک در طراحی محصولات این شرکت، بر سهولت استفاده، اطمینان از کیفیت و دوام تمرکز می کنند و از استانداردهای جدید کیفیت فراتر می‌روند. گنجاندن آخرین پیشرفت‌های تکنولوژی، هوشمندی فنی در طراحی و عملکرد بهینه محصولات کامپک در کیفیت، سرعت و یکنواختی آسیاب کردن قهوه خود را به خوبی نشان می‌دهند. شرکت کامپک تا به امروز، به پیشرفت فناوری‌های خود ادامه می دهد تا بتواند بهترین موقعیت را در بازار جهانی داشته باشند. تمامی محصولات کامپک، قبل از ارسال به خریداران، در آزمایشگاه تخصصی این شرکت در بارسلون برای تطبیق با استانداردهای سخت‌گیرانه‌ی موسسات بین‌المللی آزمایش می‌شوند.  
در حال حاضر شرکت Compak اسپانیا محصولات خود را در بیش از ۸۰ کشور جهان به فروش می‌رساند.
مشخصات فنی
قطر تمپر
۵۸ میلی‌متر
بازه تنظیم فشار تمپینگ ۱۰ تا ۳۰ کیلوگرم
ارتفاع مجاز پورتافیلتر از ۲۶/۸۰ تا ۴۱/۰۵ میلی‌متر
توان
۶۵ وات
وزن
۶/۳ کیلوگرم
ابعاد
۲۸۰*۱۸۵*۱۶۵ میلی‌متر
ویژگی‌ها
⚙️ تمپینگ یکنواخت و قابل تنظیم
⚙️ کاهش احتمال چنلینگ ناشی از تمپ غیر یکنواخت قهوه در پورتافیلتر
⚙️ صفحه نمایش OLED لمسی
⚙️ نشانگر دما و رطوبت
⚙️ نورپردازی محفظه تمپینگ
⚙️ قابلیت تنظیم ارتفاع نگهدارنده پورتافیلتر برای هماهنگی با انواع پورتافیلترها
⚙️ کفه تمپر از جنس فولاد ضد زنگ پولیش شده جهت جلوگیری از چسبیدن ذرات قهوه
⚙️ حالت نظافت دستی