Image

رویه ارسال کالا

کلیه سفارشات خریداران مجموعه IranCoffeeGear توسط شرکت‌های ثالث نظیر اسنپ، تیپاکس، کالارسان و نظیر آن و با هزینه منطبق بر تعرفه‌های مشخص این شرکت‌ها ارسال می‌شود و این مجموعه هیچ گونه دخل و تصرف یا منفعتی در مبلغ هزینه ارسال کالا ندارد. تیم ما تمام تلاش خود را جهت ارسال هرچه سریع‌تر و کم هزینه‌تر سفارشات شما طبق رویه‌های ذکر شده به کار خواهد بست. در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود:

تهران:

سفارش‌ها در شهر تهران، در صورت کم حجم بودن توسط سرویس پیک موتوری و در صورت حجیم و سنگین بودن سفارش توسط وانت بار با سرویس‌های ارسال کالای درون شهری مانند اسنپ باکس، اسنپ وانت، الو پیک و ... ظرف مدت 24 تا 48 ساعت به خریدار تحویل داده خواهد شد. نحوه تسویه هزینه حمل کالا به صورت پسکرایه خواهد بود، مگر در حالتی که هزینه حمل درون پیش فاکتور محاسبه شده باشد.

سایر شهرها:

سفارش خریداران در سایر شهرها توسط سرویس‌های ارسال کالای بین شهری مانند تیپاکس، کالارسان، ماهکس و نظیر آن ظرف مدت 3 تا 5 روز کاری به خریدار تحویل داده خواهد شد. روش تسویه هزینه ارسال کالا توسط سرویس‌های مذکور به صورت پس کرایه خواهد بود. هزینه ارسال پس کرایه کالا بر اساس تعرفه سرویس‌های ارسال کالا خواهد بود و مجموعه کافی گییر دخالتی در آن ندارد.

نکات:

 • تمامی هزینه‌های بسته بندی و ارسال کالا به عهده خریدار خواهد بود.
 • تنها در صورتی که هزینه ارسال کالا در پیش فاکتور محاسبه شده باشد و خریدار هزینه حمل کالا را به صورت پیش کرایه پرداخت کرده باشد، این مبلغ در فاکتور خرید نوشته خواهد شد.
 • سفارش‌ها تنها در روزهای کاری ارسال خواهند شد.
 • ارسال سفارشات بسته به نوع کالا و مقصد ارسال آن ممکن است حداکثر تا 5 روز کاری به طول بیانجامد.
 • امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 17 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، 48 تا 72 ساعت بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 17 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.
 • محل تحویل کلیه سفارش‌ها، درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) خواهد بود.
 • جهت هماهنگی‌های ارسال کالا ضروری است خریدار شماره تماس ارائه شده هنگام خرید را پاسخگو باشد.
 • خریدار و  یا شخص دیگری که خریدار نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش ارائه کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
 • لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود. و هر گونه عدم تطابق کالای دریافتی با کالای ارسال شده سریعا به واحد فروش اطلاع داده شود.
 • برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن و امضای رسید خودداری کنید و از شرکت حمل کننده کالا، صورت جلسه رسمی بخواهید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
 • در صورت تمایل به بیمه کردن کالا جهت سفارش با سرویس‌های مذکور این مورد را به واحد فروش اطلاع دهید. بدیهی است هزینه بیمه به عهده خریدار خواهد بود.
 • تحویل سفارش در اماکن عمومی امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
 • در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های گفته شده صورت نگیرد.
 • باربری تنها مسئول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید نصب و راه اندازی شوند (مانند دستگاه اسپرسوساز صنعتی) تنها باید توسطنصاب مجاز و مورد تأیید مجموعه انجام شود. به این منظور خریدار موظف است با نصاب مجاز و مورد تأیید فروشنده، جهت نصب دستگاه تماس بگیرد. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش برای دستگاه مورد نظر از بین خواهد رفت. بدیهی است تمامی هزینه‌های نصب دستگاه‌ها به عهده خریدار خواهد بود.