Image

روش‌های پرداخت

  • پرداخت کارت به کارت

خریداران می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک)، وبسایت بانک و یا اپلیکیشن‌های کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.

لازم است خریدار با ارسال تصویر فیش واریزی از طریق واتساپ و یا ای‌میل واریز مبلغ را به فروشنده اطلاع دهد.

  • پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

کاربران فروشگاه اینترنتی IranCoffeeGear به زودی می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، ازطریق درگاه اینترنتی زرین پال ارائه شده در فروشگاه وبسایت هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم وبسایت IranCoffeeGear می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

1- شماره 16 رقمی کارت: این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم (رمز پویا): برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

3- کدCVV2 : یک عدد ۳یا ۴رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود.

4- تاریخ انقضا: تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی به صورت دو عدد دو رقمی ماه و سال حک شده است.